Yorkšírský teriér

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

RE: stříhání

Příspěvekod PK » pon 05. črc 2010 16:40:22

Paní Marie,já také krmím jen granulema, at si tomu svému bafíkovi paní Nora dělá třeba řízky a bramborovy salát,ale chudák pejsánek
PK
 

Déšť

Příspěvekod Milda » úte 06. črc 2010 8:43:28

Dobrý den máme tři měsíce starý štěňe a vím, že koupat se má až tak od půl roku, ale co když s pejskem chodíme tak nějak pravidelně, aby se naučil dělat potřebu venku, ale tam zrovna docela dost prší. Můžeme s ním na ten déšť????
Milda
 

Příspěvekod lida » úte 06. črc 2010 15:03:38

Prosim vas nevite nekdo jak naucit yorkra na plinu
lida
 

Příspěvekod lida » úte 06. črc 2010 15:09:29

Dobry den prosim vas nevite nekdo jak naucit na plinu
lida
 

RE: stříhání

Příspěvekod Nora » ned 11. črc 2010 9:48:03

Kolik masa obsahují ty Vaše granule? Pes je masožravec a maso je základní složka jeho potravy! Řízek a brsalát bych našim psům nikdy nedala!
Nora
 

RE:

Příspěvekod Lenka » úte 13. črc 2010 9:00:53

Je to jednoduché,každé ráno ho dejte na plínu a říkejte čůrat,neustále opakujte dokud se nevyčurá a takto každý den jsou šikovní brzy se to naučí,potom posouvejte plenu k východu z domu postupně a potom plena zmizí a oni pochopí že půjdou čůrat ven-aspon naše malá to pochopila velmi brzo.
Lenka
 

RE:

Příspěvekod buchta » úte 13. črc 2010 21:10:05

no nevite jak se podlepuji usi mame stim problem u stenat rad bych to vedel abych to mohl udelat
buchta
 

RE:

Příspěvekod buchta » úte 13. črc 2010 21:10:06

no nevite jak se podlepuji usi mame stim problem u stenat rad bych to vedel abych to mohl udelat
buchta
 

RE:

Příspěvekod Maki » stř 14. črc 2010 10:31:05

vylepování oušek-kupte si v lékárně náplast bez polštářku co ji lze dobře odlepit bez chloupků, vystřihněte čtvereček cca 2x2 cm, vlepte dovniř ouška , potom z ouška udělejte rulička a přelepte dalším páskem leukoplasti cca 1x5 cm, vzniknou z oušek antenky, nechte 2-3 dny
Maki
 

Příspěvekod Návratová » sob 17. črc 2010 13:14:56

Dobrý den,chtěla bych vás poprosit o radu.Můj yorkšírský teriér se pořád strašně škrábe.Nic nepomáhá.Dávám mu speciální krmivo,vyzkoušela jsem ovesný šampón atd... nic nezabírá.Prosím pokud by jste měli nějakou radu , ozvěte se mi na muj mail : t175@seznam.cz .Předem děkuji.
Návratová
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena