Yorkšírský teriér

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

RE:

Příspěvekod Jan Mildner » pát 23. črc 2010 14:52:22

dobrý den mi máme jorkšírka a nevíme comu dát.Mi mu dáváme šunku,maso,psí žrádlo.
Jan Mildner
 

Příspěvekod Blanka » pon 26. črc 2010 10:59:44

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli někdo neví kolik toho naspí takový 1,5letý jork? Mám pejska a spí i až16h denně!
Blanka
 

zvracenía prujem

Příspěvekod aneta » pon 26. črc 2010 20:35:37

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli je možné když fenka není 3 mesice odčervena že zvrací a má prujem už 3 den?piškoty nezvracela ale rýži s banánem vyzvracela.
aneta
 

Příspěvekod Petr » čtv 29. črc 2010 7:39:41

Dobrý den.Může si 2 měsíční štěně Yorkšírského teriéra hrát s tenisákem?
Děkuji
Petr
 

vyprazdňování v bytě

Příspěvekod ivavo » čtv 29. črc 2010 21:06:01

Dobrý den,prosím můžete mi poradit,mám 7 měsíčního pejska,je to divočák ale máme problém se špiněním doma,na žádnou plenu si nikdy nezvykl,vždy to dělal zásadně vedle ani kapičky nepomohly a jak byl očkován a začali jsme chodit ven tak se tam vyčůrá někdy vykadí,ale přesto to dělá i doma,na místa kde není moc vidět pod gauč a pod.nijak nedá najevo že potřebuje ven tak se snažím chodit v pravidelnou dobu a pořád se nedaří ho to odnaučit,doma mi vše smmrdí,že to už nejde vydržet a hlavně ničm zlikvidovat,prosím poraďte jsem zoufalá
ivavo
 

RE: první stříhání jorkšira

Příspěvekod Jarka » pát 06. srp 2010 13:43:54

kolem 1/2 roku
Jarka
 

RE: cestování

Příspěvekod K » pon 09. srp 2010 23:05:43

My máme kšíry, co se dají navlíknout už na zaplý pás. Máme dvoukilového jorka a na pás je velmi zvyklý. Velmi dobře se nám tak cestuje. Kšíry jsou cenově do 300 Kč.
K
 

RE: zvracenía prujem

Příspěvekod K » pon 09. srp 2010 23:23:13

Měla byste navštívit veterináře. Už je divné to, že fenka zvrací a má průjem tři dny. Průjem pejska vysiluje, dehydruje a zbavuje živin. Každý správný veterinář na to upozorňuje, že jakmile pejska zastihne průjem nebo zvracení, které přetrvává déle jak dva dny, tak ho máte okamžitě navštívit. Jinak nechápu, jak lidé můžou psovi dávat piškoty, které jsou samý cukr. Myslím si, že kvalitních pamlsků pro psy je na trhu dost. Co mu třeba koupit sušené plátky kuřecího masa?
K
 

RE: zvracenía prujem

Příspěvekod Monika » úte 10. srp 2010 8:43:16

pane boze cim ji to krmite se nedivim ze vyzvracela ryzi s bananem
Monika
 

RE:

Příspěvekod K » úte 10. srp 2010 13:00:50

Mám doma tříměsíční fenečku a ročního pesjka a oba si s tenisákem hrají. Kupuji, ale menší tenisák, co se dá sehnat ve zverimexu. Jen dávejte pozor, má fenečka na tom trénuje zuby a trhá z toho ty vlákna, takže dávám pozor, aby to nesnědla.
K
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena