Yorkšírský teriér

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

RE: stene

Příspěvekod Jitka » stř 19. srp 2009 11:57:57

Kožní nemoc: před 10 dni jsem koupila Yorkšírského teriéra stáří 8 týdnu. Měl kožní nemoc zvanou trombikuloza, bohužel byla ve vysokém stádiu a fenku jsem již nezachránila. Tuto nemoc poznáte , tím že pejsek má mezi prsty na ouškách, na bříšku oranžové tečky ,jinak řečeno vajíčka, nejsou vidět na první pohled, musí se pozorně prozkoumat kožíšek.Nemoc je z trávy , nebo se dá nakazit od jiného jedince, věčinou na tuto nemoc pes neumírá, pokud není oslaben, naše fenka byla očkovaná 2 vakcínou , na věk 8 týdnu, byla tedy jetě víc oslabená. Zemřela do 24 hodin po zjištění.
Jitka
 

RE: stene

Příspěvekod Jitka » stř 19. srp 2009 12:01:22

Cena věčinou od 4.000 kč do 7.000,- kč

věčinou je reálná tak pět až šest tisíc bez papíru. A nezapomente vždy kupní smlouvu!!!!

s papírama od 10.000,- Kč do 15. Kč.
Jitka
 

Kostelec nad černými lesy

Příspěvekod Jana » stř 19. srp 2009 16:31:54

Mám dotaz najde se někdo kdo kupoval psa Yorkšírského teriéra v kostelci nad černými lesy u Prahy. A bylo štěně zdravé , prozatím nezná mjméno majitele , od kterého má známá kupovala, ale pejsek jí za nedlouho zemřel. Děkuji předem za odpovědi
Jana
 

stene

Příspěvekod Dobry den:o) » čtv 20. srp 2009 20:25:00

kdyz si koupite stene yorksirka ktery ma 9 tydnu kolik date za ockovani??predem dekuji za odpovedi.
Dobry den:o)
 

štěňátko

Příspěvekod eliska » pát 21. srp 2009 12:37:29

dobrý den 8.prosince mám narozeniny a dostanu šťěně yorkšírka a nevi jestli je lepší holka nebo kluk,a nevím ja by se měl/a jmenovat prosím napište mi jmena které byste dalištěněti.Děkuji:o)
eliska
 

RE: stene

Příspěvekod Jitka » pát 21. srp 2009 14:05:54

Očkování stojí kolem 300,- kč a je zapotřebí pejka taky odčervit. 70Kč,- pak se očkuje ještě ve 3 měs. Lepší je koupit pejska 2 x očkovaného.
Jitka
 

Plíseň

Příspěvekod Martina » pát 21. srp 2009 18:11:29

Dobrý den,máte někdo zkušenost z kožní plísní?mám štěnátko Jorkšírka 4měsíce a plísen se mu prokázala a tak se chci zeptat jestli je to hodně zlí??prosím o rady a tak.. Děkuji moc:)
Martina
 

doporucte chovnou stanici yorksiru

Příspěvekod mirka » ned 23. srp 2009 9:09:42

chtěla bych si pořidit stěně yorkšira s pp mužete mi doporučit nějakou chovatelskou stanici v okoli karvina haviřov ostrava dekuji
mirka
 

RE: doporucte chovnou stanici yorksiru

Příspěvekod Petr » ned 23. srp 2009 14:51:24

Jedině p.Bystrianská chs.Stříbrné přání ostrava poruba rekreační číslo nevím
Petr
 

Váha mého pejska

Příspěvekod Lenička » pon 24. srp 2009 10:48:15

Ahoj, chtěla bych se zeptat koupila jsem si jorka ma to byt ten mini, chci se zeptat jestli tedy je a jak to vidite i vy ...... je to pejsek je mu 4,5 mesice a vazi 1,40
Lenička
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena