Slovenský čuvač

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

Příspěvekod Jura » úte 30. pro 2008 20:43:00

Měl jsem několik psů,ale s čuvačkou Nellnkou je největší legrace.Hlídá skvěle a je neuvěřitelně žárlivá.
Jura
 

RE:

Příspěvekod lucka » sob 11. dub 2009 22:40:04

ano stim naprosto souhlasím muje fenka dělá toa sámé
lucka
 

RE:

Příspěvekod Michaela » pon 27. dub 2009 15:34:00

Dobrý den, máte ještě fenku SČ? my mame psa a tak jestli nechcete štěnátka?Děkuji za odpověd! Na schledanou odpověd prosím na mejl: Misinka015@seznam.cz
Michaela
 

RE:

Příspěvekod vaclav » ned 03. kvě 2009 19:37:29

SČ.fenku máme,ale na připuštění je ještě mladá,je jí teprve rok a půl,takže zatím určitě počkáme.
vaclav
 

davka krmiva čuvace

Příspěvekod Návštěvník » pon 01. úno 2010 13:22:57

Dobry den, ja bych se rada zeptala na krmeni cuvace. Mam asi dva dny stene 3,5mesicu stare, nakoupila jsem mu ve specializ.prodejne co mi poradili vcetne krmeni - granuke Purina Pro Plan pro stenata, je tam v tabulce napsana deni davka granuli 250-300g na den... ma ppapat cca 3x denne,a prijde mi strasne malo mu to rozdelit do tolika davek, ma pak hlad,....dekuji za rady :o))) monika
Návštěvník
 

krytí

Příspěvekod šimanova » čtv 29. črc 2010 17:44:30

Dobrý den mám pejska slovenského čuvače
je mu 7 let.Ješte neměl žadnou nevěstu a nabizim ho ke krytí kdo ma zajem pište na simanvera@seznam.cz
šimanova
 

koupání štěnátka

Příspěvekod mařena » ned 22. srp 2010 21:06:43

dobrý den,mám štěnátko slovenského čuvače a chci se zeptat od kdy se může koupat sou mu teprve 2 měsíce děkuji
mařena
 

RE: koupání štěnátka

Příspěvekod Táňa » úte 31. srp 2010 12:32:35

Dobrý den, pejska vykoupejte až tak po půl roce, ale stejně se koupání moc nedoporučuje šamponama. Jejich srst se sama vyčistí do druhého dne, i když je třeba celý od bláta:-)
Táňa
 

RE: davka krmiva čuvace

Příspěvekod Táňa » úte 31. srp 2010 12:43:24

záleží jak moc je pejsek hyperaktivní, ale pokud se bude pejsek dožadovat větší dávky, přidejte mu trochu. Můžete občas dát vývar s těstovinama, ale ne často, ať si nezvykne. Tak kolem půl roku stačí dávat jídlo ráno a večer.
Táňa
 

RE: krytí

Příspěvekod Halfarová (jirka.halfarka@email.cz) » čtv 30. zář 2010 10:52:25

Dobrý den,
mám fenku Žofku bez p.p., cca 2,5 roku a ráda bych jí dopřála štěňátka. Lepší by ale bylo na jaře, aby se narodily někdy v létě. Protože z okolí neznám žádného majitele čuvače a podnikám tyto kroky poprvé, začínám hledat již nyní. Bydlíme u Berouna. Napište mi prosím, odkud jste Vy a jestli je naše Žofka pro Vás ta vhodná holka.
Děkuji a zdravím, Jiřina Halfarová
Halfarová (jirka.halfarka@email.cz)
 


Zpět na Psí plemena