Yorkšírský teriér

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

RE: portosystémový zkrat

Příspěvekod Nora » ned 16. kvě 2010 11:10:51

Bohužel, máme yorky již několik let ale stímto jsme se nesetkali. Na tomto webu, nahoře v pravo je poradna veterinářů, doporučuju se na ně obrátit. Samotnou by mě to zajímalo. Jak se to projevuje a první příznaky?
Nora
 

vykusovani tlapek

Příspěvekod kapustickajanicka » ned 16. kvě 2010 16:48:03

dobry den vsem milovnikum psich mazlicku. Chtela jsem se poradit zda nekdo z vas ma take stejny problem jako ja . Mam 6 leteo pejska Oskara Jorksirka a ten si neustale vykousava tlapky, nevim zda je to jen zlozvyk ci nejaky problem dekuji za reakci
kapustickajanicka
 

jak dlouho porote

Příspěvekod Návštěvník » pon 17. kvě 2010 11:13:56

Prosím zkušenosti jak dlouha může pejsek růst? A hlavně jak moc ještě vyroste?
Máma yorkšira, pejska. Je mu 9 měsíců a váží asi 5,5 kg (není tlustý, ale velký).Velikost nevadí máme ho rádi i když není v normě. Ale potřebuji pořídit klec na cestování do auta a nerada bych za pár měsíců scháněla větší. Jak moc ještě může vyrůst naše zlatíčko, co myslíte?
Návštěvník
 

RE: vykusovani tlapek

Příspěvekod Nora » pon 17. kvě 2010 19:17:23

Dobrý den, pokud si Váš pejsek vykousává tlapky už šest let, měli jste to řešit už dávno. Pejsci nedělají nikdy nic jen tak. Naše holky si koušou tlapky pouze když na procházce v lese, na poli, chytí jehličku, bodlák nebo trn do tlapky, mouhou ale i na něco šlápnout. Pokaždý když to začnou dělat, tlapky jim ihned zkontrokluju a ať je to bodlák nebo jehličí odstraním. Pak už nemají důvod to dělat a ani nedělají. Chce to nejspíš nožičky pořádně prohlídnout a pokud nic nenajdete, doporučuji zajít za veterinářem.
Nora
 

RE: vykusovani tlapek

Příspěvekod kapustickajanicka » pon 17. kvě 2010 21:03:55

reaguji na odpoved pani ktera mi radi ze jsem mela jit s pejskem k lekari uz davno ale my jsme tam byli a lekar nic neshledal tlapky ma naprosto ciste myslim ze to dela vzdy kdyz mame pred strihanim a to znamena i strihani drapku. Dekujiza reakci
kapustickajanicka
 

RE: jak dlouho porote

Příspěvekod Daniela » úte 18. kvě 2010 12:22:16

zkusme mu koupit autopás s kšírama, my ho používáme a je to v pohodě
Daniela
 

dotazník

Příspěvekod Míša » úte 18. kvě 2010 22:27:02

prosím majitele dvou a více psů o vyplnění anonymního dotazníku dostupného na mém mailu molenkame@seznam.cz výsledky zašlu začátkem června, děkují
Míša
 

RE: váha jorka

Příspěvekod Hana » čtv 20. kvě 2010 17:50:29

Dobrý den, měla jsem taky trochu problém s dávkováním granulí a doktor nám řekl, že všeobecně platí na 1kg váhy psa 10g granulí na den.
Hana
 

RE:

Příspěvekod vachová » pát 21. kvě 2010 13:51:10

prosim,nemáte štěnátko biewera
vachová
 

zoubky

Příspěvekod Návštěvník » pát 21. kvě 2010 22:32:48

dobrý den. slyšela jsem že by se měli pejskum čistit zuby speciální psí zubní pastou a ja mám teprve 7 měsiční fenečku yorkšíra a nevím jestli to je pravda nebo ne.zatím ma zuby ve velmi dobrém stavu,ale jako prevence si myslím že to není špatný... tak bych se chtěla zeptat co si myslíte o čištění zubu vy?? předem děkuji za odpověd
Návštěvník
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena