Další příběh psí lásky

Jednou mi jeden můj kamarád při opravě motorky povídal, že jakou péči jí budu věnovat, ona mi to poté vrátí kvalitním a bezproblémovým poježděním. Jestli tomu bylo tak i v praxi vám říct nemohu, jelikož jsem jí po několika týdnech prodal, ale věřím, že to samé bude platit i v případě člověka a psa. Ostatně, příběh, který se odehrál v Brazílii je toho jasným důkazem.

Pamatujete si na pejska, který na svého pána věrně čekal v nemocniční recepci, přestože se ho již nikdy nedočká? Podobný příběh tu máme i nyní, ovšem se zcela šťastným koncem. V brazilském městě Goiânia byl do nemocnice převezen bezdomovec v bezvědomí, který předtím prodělal epileptický záchvat. Jakmile s ním sanitka mířila ke středisku, po celou dobu jízdy za ní běžel pes. Posádka vozu se jej snažila odehnat, ale marně. Po chvíli bylo vidět, že pes je na dně se silami a tak záchranáři udělali něco, co by nikdo nečekal. Zastavili a psa naložili. Ten se poslušně posadil k převozním nosítkám pacienta a po celou dobu jej sledoval. Pro všechny přítomné bylo překvapením, jak je pes slušně vychovaný a oddaný svému majiteli. Ten byl radostí bez sebe, když se probral a uviděl psího přítele vedle svého lůžka.

Zdroj foto: foter.com

Autor: Kamil Štajgl | 13.1.2015
Video Loyal dog chases homeless owner in ambulance all the way to hospital

Komentáře - Další příběh psí lásky

Dnes má svátek: Chico, Chris, Zorro. Přejít na psí jména »

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK