Film o neuvěřitelném poutu vojenského psa a jeho pána

Těch příběhů, které ukazují, jak může být pouto člověka a psa silné, existuje nespočet. Jako pejskaři jistě víte, co pro vás čtyřnohý přítel znamená. Pokud však chcete vidět opravdovou oddanost a lásku i v těch nejtěžších chvílích, rozhodně si nenechte ujít film o psovi jménem Max, který by se měl do kin dostat letos v létě.

Na úvod musím upozornit na to, že pokud vás dokáže rozbrečet tolik známý film Titanic, tohle bude o hodně silnější kafe a doporučuji vzít minimálně tři balíčky papírových kapesníčků. Příběh se bude točit kolem vytrénovaného vojenského psa Maxe a jeho psovoda Kylea Wincotta. Oba jsou nasazení v přední linii v Afghánistánu, když náhle dojde ke smrtelnému zranění Kylea. Max je ze ztráty svého pána celý traumatizovaný a jeho stav mu neumožňuje další nasazení ve službě. Vrací se tak domů do Ameriky, kde si našel "náruč" Kylea mladšího bratra Justina. Ten však v době dospívání prochází celou řadou problémů a tak starost o Maxe nebere s nějakým velkým nadšením. Nakonec se však s Maxovou pomocí pokusí zjistit, co se jeho bratrovi přesně stalo, s čímž mu má pomoci kamarádka Carmen, která ví, jak zacházet se psy. Pouto mezi Justinem a Maxem tak začne nabírat na intenzitě a vypadá to, že by jejich přátelství mohlo být hodně silné a společně se dozvědět celou pravdu.

Film o Maxovi bude mít premiéru v amerických kinech 26. června. O několik týdnů později by se snad mohl objevit i na českých plátnech. Podle popisu by mělo jí to velmi dobrý film, při kterém ale nezůstane jediné oko suché. Níže si můžete prohlédnout trailer.

Zdroj foto: youtube

Autor: Kamil Štajgl | 31.5.2015
Video Max - Official Trailer [HD]

Komentáře - Film o neuvěřitelném poutu vojenského psa a jeho pána

Dnes má svátek: Bart, Falco, Jork. Přejít na psí jména »

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK