kavalírk king charles spaniel - štěňátko - prodej inzerce
4.3.2025 | ID: 94874
Plemeno: Kavalír King Charles španěl
Kavalír king charles spaniel štěňátko s PP Rošťák bt zbarvení (pejsek), hledá své parťáky. Narozen v ch.st. Z Vyhonkovce 31.12.24. Rodiče zdravotně vyšetřování. Štěňátko je již k odběru odčervené, čipované, plně vymazlené. Kupní smlouva samozřejmostí. Nezávazná návštěva vítána. Jedná se o štěňátko s průkazem původu (rodokmenem) Nejsme množírna!. Více info na tel.nebo email.
Štěně: ANO
Průkaz původu: ANO
Chovatelská stanice: z Vančáku
URL stanice: www.chs-zvancaku.cz
Cena: neuvedeno
Kraj: Moravskoslezský kraj
Vložil: Monika
Telefon: 603909748
Nahlásit závadný inzerát
Odpovědět na inzerát
UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel Pejskar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.
Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu) Monika Kirmanová,
který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu pejskar.cz (INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433)
data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném
čase odešle Inzerentovi.
Inzerent se při registraci na web pejskar.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením
(EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně.
Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani
správnost údajů v inzerátu ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob
řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uživatel, který odesílá odpověď, svěřuje své osobní údaje
Inzerentovi na vlastní riziko.