Animals Cops

Občanské sdružení nyní spolek Animals Cops Česká republika vznikl 28.8.2013 v Praze a jeho hlavní cílem je pomáhat týraným zvířatům a odhalovat množení zvířat za účelem zisku. Protože v jednotě je síla, tak se snažíme aktivně spolupracovat s ostatními spolky a útulky. Za dobu našeho působení se nám daří efektivně odhalovat množírny a spolupracovat při záchraně týraných zvířat. Snažíme se jít také cestou osvěty, proto informuje veřejnost o problematice množíren. Máme k dispozici i vlastní dočasnou péči pro tyto zvířata. Zaměřujeme se primárně na záchranu psů a koček v Praze, Středních Čechách, Liberecku a Písecku. Naším cílem je boj za práva zvířat a životního prostředí. Vyhledáváme neregistrované chovy zvířat za účelem zisku či jiná místa, kde dochází k týrání a snažíme se chovy zrušit. Podporujeme adopce psů a koček z útulků. Podílíme se na přípravě zákonů na ochranu zvířat.


Kontaktní informace Animals Cops

Region: Praha
Adresa: Bajkalská 656/4, Praha 10, 10000
Telefon: 721698818
Email:
Web: http://www.animalscops.czNašli jste chybu? Údaje již nejsou aktuální? Informujte nás prosím o změně, rádi data upravíme.

Dnes má svátek: Bazir, Gita, Grand. Přejít na psí jména »

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK