Záchranná a odchytová služba pro zvířata

Zajišťujeme poskytování odchytových služeb a služeb první pomoci zvířatům přímo v terénu. Dále zajišťujeme odvoz zvířete do veterinárních ordinací, útulků a podobně. Zároveň provozujeme záchrannou stanici "U přednosty Avájeka". Stanice je vybudována přímo v nádražní budově a na přilehlém pozemku v obci Dalovice. K dispozici má zatím dva venkovní kotce a jednu místnost pro poraněné nebo zimomřivé pejsky. Slouží především k následné péči o zvířata, ke kterým vyjíždíme v rámci záchranné a odchytové služby do terénu. Ve většině případů se jedná o psy, kteří se pohybují mezi auty na silnici, anebo už je bohužel nějaké srazilo. Tato stanice nemůže díky omezeným kapacitám a smluvním vztahům sloužit jako klasický útulek. Z toho důvodu zde budou velmi krátkodobě umístěni odchycení psi z různých částí Karlovarského kraje. Dále je tato stanice určena pro psy ve velmi vážném zdravotním stavu, budeme se jim zde snažit poskytovat nadstandardní péči, kterou běžné útulky poskytnout nedokážou. Celou řadu dalších námi poskytovaných služeb a více informací o nich se můžete dočíst na našem webu.


Kontaktní informace Záchranná a odchytová služba pro zvířata

Region: Karlovarský kraj
Adresa: Náměstí Čsm 690, Chodov, 357
Telefon:
Email:
Web: http://zachranna-a-odchytova-sluzba.webovky.cz/Našli jste chybu? Údaje již nejsou aktuální? Informujte nás prosím o změně, rádi data upravíme.

Dnes má svátek: Bert, Bertík, Elvis. Přejít na psí jména »

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK