Pes překonal světový rekord. Chcete vědět v čem?

Guinnessova kniha rekordů je plná psích šampionů v různých disciplínách. Dalším zástupcem této kategorie se stala fenka Konjo. ta předvedla husarský kousek v čase, který jí vystřelil mezi světovou elitu.

V knize rekordů lze nalézt spoustu psích rekordů - nejmenší pes na světě, nejlepší akrobatické kousky psa, apod. A nyní se k nim přidala i jedna fenka. Ta si zápis do knihy rekordů vysloužila během po předních tlapách. Jmenuje se Konjo, je křížencem tří plemen - Jack Russell teriér, čivavy a papillona - a dokázala uběhnout po předních tlapách úsek pět metrů v čase 2,39 sekundy, čímž překonala v kalifornském Tustinu dřívějšího držitele tohoto rekordu, psa Jiffa - německého trpasličího špice, který byl mistrem v této disciplíně od roku 2013. Velkou radots tak Konjo udělala hlavně své majitelce, která jí za odměnu jistě koupila zmrzlina, jenž má Konjo velmi ráda. Podívejte se pod článekm na video, jak vypadá pokoření dřívějšího rekordu v podání Konjo.

Zdroj: youtube

Autor: Kamil Štajgl | 23.6.2015
Video Enter Konjo, the fastest dog on two front paws

Komentáře - Pes překonal světový rekord. Chcete vědět v čem?

Dnes má svátek: Ajša, Filla, Monty. Přejít na psí jména »

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK