Přidejte se k boji proti množírnám

Množírna. Slovo, které mezi pejskaři vyvolává vztek a zděšení. Nevyhovující podmínky, psi trýzněni v malých kotcích mezi výkaly nebo zfalšované průkazy o původu psa. Ptáte se, kdo tohle může dělat? Pouze lidé, kteří patří za mříže.

STOP množírnám!

S neúnosnou situací začala bojovat iniciativa Ne množírnám! podporovaná řadou známých osobností jako Marta Kubišová, Lucie Bílá, Ondřej Pavelka, Patrik Hezucký a další. Jejím hlavním cílem je změnou zákona stanovit jasná pravidla při chovu psů a jejich následném množení. Chovatelé a překupníci se ke psům chovají způsobem, který je v ČR již nějakou dobu přehlížený. Psi musí pobývat v otřesných podmínkách, jsou vyčerpaní, nemají dostatek pohybu a jejich hlavním úkolem je se množit. Petici proti množírnám již podepsalo přes 17 000 lidí, kteří souhlasí s jednotlivými body jako povinné čipování psů, zavedení centrálního registru, kde budou všichni psi zapsáni a zákaz prodeje štěňat bez PP na inzertních portálech. Podepíšete se i vy?

Zdroj foto: foter.com

Autor: Kamil Štajgl | 16.12.2014

Komentáře - Přidejte se k boji proti množírnám

Dnes má svátek: Chico, Chris, Zorro. Přejít na psí jména »

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK