Reklama

Server Pejskar.cz - psi, psí inzerce, psí plemena navštíví denně v průměru přes 3000 pejskařů. Oslovit tyto uživatele a čtenáře můžete umístěním reklamy na našem serveru.

 

Prodej reklamy

Bannerovou reklamu na serveru Pejskař.cz je možné zakoupit prostřednictvím reklamního systému Adwave. Jeho předností je kromě nízké ceny také možnost zacílit reklamní kampaň na vybrané regiony, tudíž oslovit tu skupinu návštěvníků stránek, u kterých je výrazně vyšší pravděpodobnost, že se stanou Vašimi zákazníky. Prostřednictvím systému Adwave můžete navíc inzerovat i na desítkách dalších partnerských webů.

Více informací o inzerování v rámci systému Adwave

 

Ochrana osobních údajů

Na našich webových stránkách se zobrazují reklamy poskytované reklamními společnostmi třetí strany. Tyto společnosti mohou používat údaje (nikoli však jméno, adresu, e-mailovou adresu a telefonní číslo) o vašich návštěvách těchto i jiných webových stránek k poskytování reklam na zboží a služby, které vás zajímají. Chcete-li se o těchto postupech dozvědět další informace a chcete-li vědět, jak můžete těmto společnostem zabránit ve využívání uvedených údajů, klikněte sem.

Autor:  | 27.5.2014
Dnes má svátek: Caruso, Laura, Saša. Přejít na psí jména »