S robotickým vysavačem dáte psím chlupům sbohem

Jsou všude, v jídle, na posteli, na oblečení a především na podlaze. Nápadů, jak se psích chlupů zbavit bylo tisíce, ale málokterý fungoval. Jak se říká, starosti nechte koňovi, ten má větší hlavu, anebo v tomto případě odborníkům na robotické vysavače určené k požírání zvířecích chlupů.

Každý problém má své řešení

Každý milovník zvířat to zná a pejskaři obzvlášť. Pokud doma nemáte naháče nebo želvu, každý den se potýkáte s hromadou chlupů vířících všude po bytě a ukládající se v každé mezeře, na polštářích a hlavně na koberci. Určitě vás nebaví obden vysávat a vytřepávat koberečky a určitě se nechcete stydět, když při odchodu návštěva oklepává ponožky. Napadá vás jen jedno řešení, jak s chlupy zatočit? Už svého psího kamaráda nemusíte stříhat na délku vlasů trestanců. Existují totiž robotické vysavače na psí chlupy. Tyto vysavače iRobot Roomba ze série 700 si totiž dokáží poradit jak s velmi jemnými, tak i s tvrdými chlupy vašich zvířecích miláčků. A navíc se můžete věnovat svým koníčkům a úklid nechat na nich.

Nejnovější technologie

Skvěle vybavené robotické vysavače na zvířecí chlupy jsou přímo vyrobené dle žádosti svých zákazníků. Nejnovější model iRobot Roomba 780 PET je navíc vybaven komfortním dotykovým ovládáním, senzory a vysoce účinné HEPA Type filtry, takže nehrozí, že vysavač znovu chlupy zvíří. Ať už doma máte plovoucí podlahu, lino či koberce, iRobot Roomba 780 PET se přizpůsobí každému povrchu. Nejchytřejší systém navigace a úklidu iAdapt zaručuje přesný úklid každého místečka a třístupňový čistící systém, s proti sobě rotujícími kartáči, dokonalou čistotu. Nemusíte se bát ani o svůj nábytek či rohy místností, vysavač má totiž systém bočního úklidu v rozích a podél stěn Wall Follow a profilovaný nárazník se zpomaleným dotykem.

Čistý dům i byt

Chcete mít opravdu jistotu, že vaše obydlí bude bez chlupů? Robotické vysavače na psí chlupy akusticky a opticky detekují nečistoty a díky funkci načasování úklidu mohou tiše plout po podlaze a při návratu domů vám udělat radost z čistého hnízda. Nemusíte se obávat ani pádu ze schodů, samozřejmostí je senzor proti pádu z výšek a pokud vám při vaření upadne trocha rýže, iRobot Roomba 780 PET si můžete přivolat dálkovým ovládáním. Vysokokapacitní baterie vydrží 3 hodiny, čemuž odpovídá až 130 m2 uklizené plochy. Sběrný koš zaručí, že robotické vysavače na psí chlupy nemusíte vysypávat po každém úklidu, stačí až vám indikátor sám napoví. Jeho hmotnost kolem 4 kg není pro dospělého člověka problém a navíc nehrozí, že ho váš psí miláček převrhne a bude zkoumat. Samozřejmostí je filtr a virtuální zeď s majákem navíc. Vychutnejte si nově nabitý čas, který už nemusíte věnovat sbírání chlupů z vašich zvířecích miláčků, iRobot Roomba 780 PET to zařídí za vás.

Autor: placená inzerce

Autor: Placená inzerce | 4.9.2014

Komentáře - S robotickým vysavačem dáte psím chlupům sbohem

Dnes má svátek: Jerry, Ketty, Žolík. Přejít na psí jména »

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK