Už jste někdy viděli obéznějšího jezevčíka?

O tom, že někteří lidé svým psům dopřávají v podobě potravy víc, než je zdrávo, jste určitě slyšeli. Extrémem však je jezevčík Obie, který se dostal na takovou váhu, která ho ohrožovala na životě. Zajímá vás, jak to s ním dopadlo?

Postarší manželský pár až příliš vykrmoval svého psího miláčka. Jezevčík Obie se rázem přibral na váze tak extrémně, až ho eliminovala v řadě věcí. Tou hlavní byl pohyb, protože přes vyvalené břicho táhnoucí se po podlaze se těžko zvedal i při potřebách u venčení. Největším problémem byla konzumace lidského jídla, na které si natolik navykl, že o psí krmiva neměl absolutně zájem. Obie tak musel rychle přijít do rukou veterinárních specialistů, kteří ho museli odnaučit jíst lidskou stravu, začali s ním cvičit a celkově se postarali o jeho zdravý životní styl. Z neuvěřitelných 35 kg se jim podařilo u jezevčíka shodit 24,5 kg. Jezevčík se tak dostal na standardní váhu. Vytahaná kůže byla operativně odstraněna a dnes se má Obie čile k světu. Ostatně, ve videu se můžete sami přesvědčit o tom, jaký kus práce pejsek s pomocí veterinářů odvedl.

Zdroj foto: foter.com

Autor: Kamil Štajgl | 27.12.2014
Video Former Fat Dog Slims Down and Poses for 2015 Hot Dog Calendar

Komentáře - Už jste někdy viděli obéznějšího jezevčíka?

Dnes má svátek: Žak, Hawkie, Žaky. Přejít na psí jména »

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK