Už jste viděli nejdivnějšího psa světa?

Psí extrém. Tak by se dal nazvat čtyřnohý přítel jménem Rami, který se do psího světa narodil zkřížením dvou zcela odlišných ras. Možná, kdyby tušil, co z něj nakonec vzejde, zřejmě by si přál se raději nenarodit. Co myslíte, měl by k tomu důvod?

Napadlo by vás někdy zkřížit pitbulla s jezevčíkem? Asi hloupost, že? Ovšem ne v Americe. V jednom psím útulku v Georgii si můžete takto zkříženého pejska jménem Rami odvézt domů. Teda, že by našel nové majitele zrovna v České republice je nepravděpodobné. Navíc už má více jak dvě stě zájemců, ze kterých již brzy vzejde nový páníček.

Tak trochu jiný pes

Majitel útulku prozradil americkému portálu huffingtonpost také povahové vlastnosti Ramiho. Poslušnosti prý moc nepobral, stejně tak není vhodný do rodiny s dětmi. Jinak je ale hodný, ačkoliv povahové vlastnosti jezevčíka a pitbulla jsou zcela neporovnatelné. Jezevčík je vitální pes, ale taky to v něm dokáže bouchnout a na řadu přichází útok, ale k tomu, aby člověku ublížil nemá fyzické předpoklady. Za to pitbull je kliďas, ale jakmile v něm rupnou nervy, jeho stisk docela bolí. Jak to celé bude v případě tohoto netypického křížence je ve hvězdách.

A jaký je váš názor na Remiho? Chtěli byste jej domů?

Zdroj: youtube

Autor: Kamil Štajgl | 16.2.2015
Video Meet Rami: The Energetic Dachshund & Pit Bull Mix Dog

Komentáře - Už jste viděli nejdivnějšího psa světa?

Dnes má svátek: Agila, Korzár, Tango. Přejít na psí jména »

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK