Zastřelený pes zvedl vlnu nevole. Policisté dostávají výhružné zprávy

Jak moc lidé milují psy a co vše jsou kvůli nim schopni udělat, se přesvědčili policisté při jednom zatýkání, které se rázem proměnilo v jednu velkou nešťastnou událost, při které zemřel pes jménem Max.

Policisté z jihokalifornského města Hawthorne byli zrovna při zásahu u ozbrojené loupeže, když kus od nich venčil Leon Rosby svého rotvajlera Maxe a při tom si natáčel na mobilní telefon policejní akci. To moc nebylo při chuti dvěma hlídkujícím policistům, kteří se za Rosbym vydali, aby jej zatkli. Rosby si jich všiml a tak šel dát psa do auta na zadní sedadla. Policisté vyzvali Rosbyho, aby dal ruce za záda, aby mu mohli dát pouta. Rotvajler Max chtěl však svého pána chránit a nejprve začal na policisty štěkat. Poté vyskočil ven z auta otevřeným oknem a utíkal k policistům, kdy na jednoho z nich zaútočil. Ten neváhal na psa vytáhnout zbraň a dvouletého Maxe čtyřikrát zasáhl.

Video se okamžitě dostalo na sociální sítě a začalo se rychle šířit. Lidé začali policistům vyhrožovat a podle policejního šéfa Roberta Fagera šlo o opravdu tvrdé výhružky, kdy si anonymové přáli smrt policistů.

Jaký názor na střelbu na psa máte vy?

Autor: Kamil Štajgl | 5.5.2015
Video Police Kills Dog

Policejní akce skončila zbytečnou smrtí psa
Policejní akce skončila zbytečnou smrtí psa

Komentáře - Zastřelený pes zvedl vlnu nevole. Policisté dostávají výhružné zprávy

Dnes má svátek: Jerry, Ketty, Žolík. Přejít na psí jména »

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK